|
|
|
|
 |
B.Dóra92
2014-04-10 09:44:05
|
572
|
Szia Dundu!
Nagyon sajnálom ami hófehérkéddel történt, el sem tudom képzelni, hogy mekkora veszteség ez :(( A Vetri cseppeket már nézegettem, egy próbát megér mindenképen !! Ha gyógyszereket kap, akkor feltűnően javul az állapota, van hogy 3alutasak sem elég neki :)) Akkor a következő lépés a Vetri csepp lesz! Ezt az állatkórházban be lehet szerezni?? |
|
A hozzászólás:
 |
Dundu
2014-04-10 03:19:11
|
570
|
Szia Dóra!
Aranyos a cicád! Az én Marcim is ilyen szép fehér cica volt, és éppen most töltötte a 11. évét. Sajnos hétfőn el kellett altatni őt (más miatt). De én bíztatlak Téged! Ha más baja nincsen az ínygyulladáson kívül, próbáld neki adni a Vetri DMG - cseppeket, immunerősítő szer. Elég drága, de egy próbát megér. Illetve kérdezd meg az orvost, hogy mi a véleménye a humán interferonról? Az olcsóbban kijön, és használni szokott ilyen esetekben. Immunstimuláns szer az is. AiDs-es és leukózisos cicáknak is ajánlják!
Kitartást és jobbulást Nektek!
Üdv, Dundu |
|
Előzmény:
 |
B.Dóra92
2014-04-10 00:01:35
|
569
|
Sziasztok! Súlyos inygyulladassal küzdünk mi is, már lassan fél éve! Több orvosnál is voltunk már, mire kiderült, hogy az én hófehér 11 éves ivartalanitott Cecil cicám leukózisos! A fogkövét leszedték, kihúzták két fogát, de természetesen semmivel sem lett jobb neki! Más tünete nincs, csak az ínygyulladás, de az nagyon sok fájdalmat okoz neki :( most egy hat napos kúrán van, naponta kapja a fájdalom csillapítót, a gyulladáscsokkentőt, es a lázcsillapítót! Mar csak az alutasakos kaját tudja megenni, de azt is csak úgy, hogy lepépesítjük neki+tejet iszik... Ezt mind úgy, ha elé tesszük, es simogatjuk közben, hiszen ő lassan mar fél tőle a fájdalom miatt! Tudnátok nekem javasolni valami jo kis gyógyszert ami ezt a gyulladást csökkentené? Más baja nincsen, csak az evéssel van problémánk.. 11 éve velem van, ő lett a legjobb barátom, es sosem volt rajta kívül másik háziállatom.. Nagyon el vagyok keseredve, es nagyon féltem :(! Az állatorvos nekünk is azt mondta, hogy majd el kell altatni ha rosszabbodik az állapota, de hiszek benne, hogy az a sok szeretet amit a családtól kap még jó sok évet jelent neki.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|