|
|
|
|
 |
ötfelezős
2014-04-14 12:25:59
|
22466
|
Bocsánat, nem éppen a topic gerince, de ha már...
"Kockásodtak egy kicsit, biztosan a Zsiguli lebegett a szemük előtt mint követendő szovjet példa."
A Wiki szerint amikor 1966-ban elindult a kocka Wartburg gyártása, azon évben indult el Torinoban a Fiat 124 gyártása is. Ivánéknál még csak a fű zöldellt a gyár helyén. |
|
 |
berci199
2014-04-13 18:43:00
|
22459
|
néhány gépsárkány tőlem is :D
https://www.flickr.com/photos/berci199/13825652084/
https://www.flickr.com/photos/berci199/12863125163/
https://www.flickr.com/photos/berci199/12863464324/
|
|
 |
BUSZNYI
2014-04-09 22:00:56
|
22451
|
Ilyen formákról nekem is van képem :-).

|
|
A hozzászólás:
 |
pacs_425
2014-04-09 21:33:22
|
22449
|
Kockásodtak egy kicsit, biztosan a Zsiguli lebegett a szemük előtt mint követendő szovjet példa.
Azért volt pár remek szoci formaterv/koppintás régebben, most sokkal jobbnak tűnnek mint a maguk idejében.
 |
|
Előzmény:
 |
Rőth Sándor
2014-04-09 20:56:26
|
22445
|
Nem ertem ezeket a Honeckereket hogy tudtak egy ilyen jo formaju kocsi utan elohozakodni azzal a csirkeszallito vargubbal? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|