|
|
|
|
 |
azmárOdébbia
2014-04-12 21:27:26
|
22457
|
Én nagy rajongója vagyok a ködnek, a legjobb hangulatfokozó elem lehet egy fotón, ha ügyesen használják. Van pár fotóm ilyen, de digitálisak, azért megmutatom, remélem nem kapok érte fejlövést...
2004-ben járt először kezembe Brassai: Paris by night, ami azóta is alapmű számomra az éjszakai városfotózás szempontjából.
A fényképek 2010 telén készültek egy nikon d70s-sel, 50-es alap obi, állvány. Budapesten, a 8. kerületben, a Corvin negyedben, jóval éjfél után.

|
|
A hozzászólás:
 |
BUSZNYI
2014-04-09 21:03:46
|
22447
|
Na jó lehet, hogy a köd nem sok embernek jön be. T-max 400 MZ-S

|
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-04-09 20:56:33
|
22446
|
Nos nem tudom még mik azok az "ilyenek". De ha van érdeklődés akkor rakosgatok fel. Véleményezzétek! Nyers képek. Szintén az előző tekercsből. MZ-S 2,8/28mm

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|