|
|
|
|
 |
pacs_425
2014-04-09 21:33:22
|
22449
|
Kockásodtak egy kicsit, biztosan a Zsiguli lebegett a szemük előtt mint követendő szovjet példa.
Azért volt pár remek szoci formaterv/koppintás régebben, most sokkal jobbnak tűnnek mint a maguk idejében.
 |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-04-09 20:56:26
|
22445
|
Nem ertem ezeket a Honeckereket hogy tudtak egy ilyen jo formaju kocsi utan elohozakodni azzal a csirkeszallito vargubbal? |
|
Előzmény:
 |
pacs_425
2014-04-09 20:41:57
|
22443
|
majd megszórom a fórumot (nem szokásom)
Kár hogy nem szokásod. Azért itt szoktak lenni képek is, ellentétben a "fotós" topikok java részével, ahol a pixelhasogatás folyik állandóan.
Half-frame Pen EES-2, Foma 100, Rodinal:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|