Keresés

Részletes keresés

pacs_425 Creative Commons License 2014-04-09 21:33:22 22449

Kockásodtak egy kicsit, biztosan a Zsiguli lebegett a szemük előtt mint követendő szovjet példa.

Azért volt pár remek szoci formaterv/koppintás régebben, most sokkal jobbnak tűnnek mint a maguk idejében.

 

              

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-09 20:56:26 22445

Nem ertem ezeket a Honeckereket hogy tudtak egy ilyen jo formaju kocsi utan elohozakodni azzal a csirkeszallito vargubbal?

Előzmény:
pacs_425 Creative Commons License 2014-04-09 20:41:57 22443

majd megszórom a fórumot (nem szokásom)

Kár hogy nem szokásod. Azért itt szoktak lenni képek is, ellentétben a "fotós" topikok java részével, ahol a pixelhasogatás folyik állandóan.

 

 

Half-frame Pen EES-2, Foma 100, Rodinal:

 

 

      

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!