|
|
|
|
 |
BUSZNYI
2014-04-10 22:59:05
|
22452
|
dn_bacsi
Nos volt egy kis időm és átnéztem a dokumentációt. Megerősítette az emlékeimet. Nem volt szűrőzés.
Le írom a körülményeket.
-10 fok hideg 80Km/h szél. Hegytető 1200m. A digi képeken tökéletesen tiszta(nem "éles kék", hanem mély kék {Azzuro}) égbolt.
A Pentax MZ-S (2,8/28mm)a negatívra exponálja az expoziciós adatokat: közép sújos fénymérés F8 250 záridő. Expókorrekció nem volt.
Kodak Tmax 400 D-76 20 fokon 13 perc 30mp hívva.
Ennyit tudok a mondani.
|
|
A hozzászólás:
 |
dn_bacsi
2014-04-09 20:52:20
|
22444
|
Hm, jó, ha valaki így meglát egy témát. Nem biztos, hogy észrevettem volna ezt a hullámos/szögletes ellentétet. Tetszik.
Volna egy kérdésem, mint erősen kezdő amatőr: az égbolt alighanem éles kék színű volt, amihez kellett egy rövid záridő. Hogy oldottad meg azt, hogy az ég sem égett ki fehérre és a sötét részletek is megvannak? Szűrővel? |
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-04-09 20:17:45
|
22438
|
Rendben majd megszórom a fórumot (nem szokásom).
Addig is az ország ugyan az csak a helyszín más.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|