Keresés

Részletes keresés

kofic Creative Commons License 2014-04-11 17:35:40 22456

Érdekes, hogy az utipoggyász jelszóra hirtelen milyen sok kép keveredett elő . 

Busznyi problémájával szembesültem én is . Mit vigyek, mit cipeljek ? 

A hely igazából síkfilmet  érdemelne , de rengeteg szélsőséges helyen szeretnék fotózni . Lesz egy nagyon sötét szurdok, egyszer már próbáltam ott és ISO 1600 mellett 2 sec volt a záridő . Szeretnék éjjel is, nagyon tiszta helyen  és nincs fényszennyezés . És persze a szokásos napkelték-nyugták .Lesz többnapos túra is .  A panorámát biztosan viszem, az nem maradhat el . De ennyi helyre cipelni a síkfilmest... ? És persze amatőr vagyok, nem szívesen maradnék le képekről mert rosszul kezelem a technikát . 

A hozzászólás:
foveon Creative Commons License 2014-04-09 17:49:42 22431

sztem se kerdes, vigyel egy db gepet meg egy esetleg ket db fix obit.

ha tobbet viszel azzal csak gond van, cipelni kell, vagy ha nem akkor pont az hianyzik ami nincsnalad, amugy is el ne lopjak a szallasrol/kocsibol stb. ha nalad van akkor meg azon fox molyolni hogy most inkabb ezzel vagy azzal, de akkor mar ezzel is meg azzal  is es biztos ami biztos meg mobillal is egy kep.

vege meg az lesz hogy egyreszt nem arrol fog szolni az utazas amirol kene (vilaglatas) hanem a technika varialasa, masreszt lesz egy nagy kupac keped, filmen, allomanyban amit eleted vegeig el nem rendezel...

 

 

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-04-09 16:40:45 22428

Nem kocsival megyek. És be fog férni a csomagtartóba. Lehet majd a helyszínen válogatok :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!