Keresés

Részletes keresés

Istvan56 Creative Commons License 2014-04-13 16:07:20 218

Kedves Druszám !

 

Ez félelmetesen jó !!

 

Én még tavaly gondolkodtam , hogy keresek fotót a jojóról.

 

Ez egy nagyon is építő kritikája volt a ennek a  topiknak.

55törpe Creative Commons License 2014-04-10 13:53:40 214

Kedves jepipapi vagy japipapa Ha nem vagy képes értelmes hozzászlást tenni  a témához. Akkor szálj madad ba ! Elvi magyarázatnak itt a helye de a cikizésnek nem ha nem akarod, hogy kititasalak légysi, témába vágó dolgot írj .

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2014-04-09 08:50:40 211

Törpe! 

Ez a Te tudományos szinted, http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=115624568&t=9211718 , magad zagyváltad! Komolyan, Te valamilyen baleset miatt romlott az agyad, vagy így születtél? Jobb lenne, ha búgó csigával foglalkoznál, ez illik szintedhez! 

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2014-04-08 16:06:29 210

Téged azért űdvőzőltelek mert témába vágtát jólteted . Ha meg kérlek a műkődési elvét miért ,hogy? El magyarázhatnád ? Itt a fórumon. Mijen érzékelő miért jó vagy rosz . a pára szonda miért az ,mi az előnye ,vagy hátránya . hová kell tenni ? Japipapinak meg nem kérek nem ide való magyarázatot . 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!