|
|
|
|
 |
Istvan56
2014-04-13 16:07:20
|
218
|
Kedves Druszám !
Ez félelmetesen jó !!
Én még tavaly gondolkodtam , hogy keresek fotót a jojóról.
Ez egy nagyon is építő kritikája volt a ennek a topiknak. |
|
 |
55törpe
2014-04-10 13:53:40
|
214
|
Kedves jepipapi vagy japipapa Ha nem vagy képes értelmes hozzászlást tenni a témához. Akkor szálj madad ba ! Elvi magyarázatnak itt a helye de a cikizésnek nem ha nem akarod, hogy kititasalak légysi, témába vágó dolgot írj . |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
55törpe
2014-04-08 16:06:29
|
210
|
Téged azért űdvőzőltelek mert témába vágtát jólteted . Ha meg kérlek a műkődési elvét miért ,hogy? El magyarázhatnád ? Itt a fórumon. Mijen érzékelő miért jó vagy rosz . a pára szonda miért az ,mi az előnye ,vagy hátránya . hová kell tenni ? Japipapinak meg nem kérek nem ide való magyarázatot . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|