Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2014-04-09 08:57:23 212

Neked nem elég? http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=129832167&t=9211718 Igaz, nem tudományos, de szakszerű a magyarázat, Neked ezek szerint Ó HÉBER, vagy KÍNAI. 

LEGÓzni szoktál? Dominót nem ajánlom, mert ott azért ismerni kell minimum, a szabályokat. 

japipapi Creative Commons License 2014-04-09 08:50:40 211

Törpe! 

Ez a Te tudományos szinted, http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=115624568&t=9211718 , magad zagyváltad! Komolyan, Te valamilyen baleset miatt romlott az agyad, vagy így születtél? Jobb lenne, ha búgó csigával foglalkoznál, ez illik szintedhez! 

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2014-04-08 16:06:29 210

Téged azért űdvőzőltelek mert témába vágtát jólteted . Ha meg kérlek a műkődési elvét miért ,hogy? El magyarázhatnád ? Itt a fórumon. Mijen érzékelő miért jó vagy rosz . a pára szonda miért az ,mi az előnye ,vagy hátránya . hová kell tenni ? Japipapinak meg nem kérek nem ide való magyarázatot . 

Előzmény:
Chik Fan Creative Commons License 2014-04-08 07:28:49 209

Szia!

Biztosan nincs akivel a törprofesszorunk "tudományosan elemezzen ki egy szabályzó működését"!

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=115624568&t=9211718

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!