Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2014-04-08 16:06:29 210

Téged azért űdvőzőltelek mert témába vágtát jólteted . Ha meg kérlek a műkődési elvét miért ,hogy? El magyarázhatnád ? Itt a fórumon. Mijen érzékelő miért jó vagy rosz . a pára szonda miért az ,mi az előnye ,vagy hátránya . hová kell tenni ? Japipapinak meg nem kérek nem ide való magyarázatot . 

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2014-04-08 07:28:49 209

Szia!

Biztosan nincs akivel a törprofesszorunk "tudományosan elemezzen ki egy szabályzó működését"!

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=115624568&t=9211718

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2014-04-08 05:54:49 208

Szia!

"Látom, nagy a pangás errefelé!"

Csoda? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!