Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-04-09 20:29:20 568

Szia!

 

Fogadd  őszinte részvétem a cicád miatt .Végtelenül sajnálom , és sajnos tudom többszöri tapasztalatból is , hogy min mész most keresztül. De hidd el nem a te hibád, és nem is azé a kis cicáé.Te mindent megtettél érte amit csak tudtál,de az élet sajnos ilyen kegyetlen. Mindig azt veszi el tőlünk ami-aki , számunkra a legkedvesebb! Mindig emlékezni fogunk rájuk, és sosem feledjük ,hogy mennyi szeretet adtak nekünk. Még egyszer nagyon sajnálom, én pedig nagyon bíztam, hogy minden jóra fordult, és azért nem jelentkeztél.

 

 

  A továbbiakban minden jót kívánok neked , és próbálj meg ,csak az eltöltött szép időkre emlékezni.

 

      Üdvözlettel  Tünde

  

 

  

A hozzászólás:
Dundu Creative Commons License 2014-04-07 13:02:28 567

Sziasztok!

 

 Kb. egy hónapja írtam ide a fórumra. Ma el kellett altatni a cicámat. :'( Sajnos komolyabb baja is volt, mint kiderült, egy hónapig küzdöttünk, de feladta. Iszonyatos rossz most. 

 

Mindenkinek kívánom,hogy nagyon szeresse sokáig azt a tüneményes cicukáját! 

 

Üdv mindenkinek, Dundu. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!