Keresés

Részletes keresés

Sven7 Creative Commons License 2014-04-05 14:52:54 705056

Ó, igen, közben megtaláltam az ezzel foglalkozó cikkeket. :((

 

Mi az, amit esetleg tenni lehetne ez ügyben? Azt olvasom, a rendőrség se csinál semmit, szerintük ez így rendben van. 

A hozzászólás:
Sven7 Creative Commons License 2014-04-05 14:44:31 705055

Akkor az is lehet, hogy igaz lehet a sejtésem, hogy ezeket a szegény cicákat benyugtatózzák? Mert néha teljesen olyanok, mintha kábítva lennének. :(( Úgy sajnálom őket. 

Előzmény:
Nyafkamacska Creative Commons License 2014-04-05 08:38:51 705054

Egy csaló banda, akik ellen hónapok óta hadakozunk. Eddig eredménytelenül.

 

http://www.femina.hu/hirhatter/arva_cicak_gmce?fb_action_ids=10201035425846851&fb_action_types=og.recommends&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!