|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-04-20 20:28:44
|
705080
|
Mi a jó fenéért nem lehet ezekkel kezdeni valamit?:(( |
|
 |
Sven7
2014-04-05 14:44:31
|
705055
|
Akkor az is lehet, hogy igaz lehet a sejtésem, hogy ezeket a szegény cicákat benyugtatózzák? Mert néha teljesen olyanok, mintha kábítva lennének. :(( Úgy sajnálom őket. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Sven7
2014-04-04 22:42:56
|
705051
|
Sziasztok.
Volna egy kérdésem. Nyugtassatok meg. :)
Mostanában a Nyugati aluljáróban van egy szervezet (?), akik pénzt gyűjtenek a kóbor (?) macskák ellátására. Többnyire vannak ott macskák is, legtöbbször vagy a kezükben tartják őket, vagy ülnek a földön, esetleg fekszenek, és bóbiskolnak. Az emberek ott járkálnak nagy tömegben körülöttük, sokan meg is állnak, megsimogatják őket, ezeknek meg szemük se rebben. Én meg azon tűnődöm, hogy lehet ez? Az én macskáimat biztos nem lehetne ilyen helyre vinni, akkor is pánikszerűen menekülnek, ha számukra idegen ember jön hozzánk.
Ugye nem arról van szó, hogy benyugtatózzák ezeket az állatokat, hogy ne szaladjanak el? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|