Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-04-20 20:33:33 705081

Cicelle őnagysága nő. Egyre jobban és egyre kedvesebb, már ha lehetséges egyáltalán ilyen, mert már a kezdetekben is nagyon-nagyon kedves volt. Továbbra sem vágyódik ki, sőt - ha megneszeli, hogy aludni megyek, már jön is és simizteti magát dorombolva hozzám bújva. Topaze már mosdatja, szoktak együtt rohangászni, de a nagy szerelem Juppi óriás rozmártojás. Iris is nagy haverja, szóval mindenkivel remekül kijön.

Fotozni most nem lehet, mert igen mozgékony őkelme, de majd próbálkozom:-)

 

Pearly júniusban lesz 14 éves - az aloé és a Vetri csodát tesznek, gyönyörű az egész macska, szép a bundája, remekül van.

Romyka betöltötte április 6-án a 14-et, természetesen neki is nyomatjuk az aloét,

csodaszép szőre van, remekül érzi magát, szokott robogni is, hála a Trocoxylnak - szóval boldog kutya.

Boci és Fanny kéktúráznak Claviculával és velem, Fanny  nemrég szökellt kicsit a szarvasokkal, de visszajött...

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2014-04-04 21:56:50 705050

Jó lenne még sok-sok boldog szülinap!

Nem lehetne szülinapi ajándékként esetleg, véletlenül egy kis híradás Cicelléről és a többiekről? Nagyon hiányoznak!

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-03-31 21:14:56 705033

Szép estét mindenkinek!

 

Beugrottam, hogy köszöntsem a topikot a szülinapján!:-))) Boldog, macskaszőrös szülinapot, topik!:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!