Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2014-03-29 22:45:27 17428

Én ilyet azért nem nyomnék csak úgy bele senki arcába, előzmények nélkül.........

Na mindegy. :)

Előzmény:
zorko Creative Commons License 2014-03-28 14:23:02 17425

D5100 távirányítása (exponálásra gondolok) csak infrán keresztül lehetséges, ugye?

 

Kösz, Z.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!