Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2014-03-28 18:13:24 17427

Éppen ma kaptam meg az 1$-os infra távirányítómat. Szuperül működik. Kipróbáltam, 7,5 m ről is tökéletesen működik.

Előzmény:
zorko Creative Commons License 2014-03-28 14:23:02 17425

D5100 távirányítása (exponálásra gondolok) csak infrán keresztül lehetséges, ugye?

 

Kösz, Z.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!