|
|
|
|
 |
CBNora
2014-03-27 15:26:04
|
705031
|
Oszkárnak spéci tápjai vannak a soványsága miatt. Elsősorban Senior consult stage2 high calorie tápot kellene ennie, és időnként kap Hepaticot. Most a seniort nem eszi meg, a zacskóból adott hepaticot úgy-ahogy. Belekeverem a konzervbe, úgy valamennyit megeszik, de a seniort általában otthagyja. Van, hogy egész kaját finnyázza, ha van benne. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2014-03-27 15:11:44
|
705030
|
Én keverem nekik a száraztápot, Friskies, Whiskas, Purina One és egy fehér zacskós, aminek sose tudom a nevét. Kb. azonos arányban keverem és szívesen eszik. Ami már fél napot állt a tálkában azt visszakeverem a dobozba és adok frisset. A visszakevert újra fölveszi az aromát a dobozban, így nem finnyázzák. |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2014-03-27 11:18:29
|
705029
|
Oszkár szerencsére nem különösebben válogatós, csak a legutóbb vásárolt száraztáp valamiért nem ízlik neki. Ugyanazt a fajtát korábban szívesen ette, ezzel a zacskóval valami nem stimmel. Frissen bontva sem ette olyan lelkesen, mint szokta, de mikor sokat hányt, és inkább csak konzervvel etettem, akkor ette volna. Közben viszont már sokat állt, veszített a zamatából. Most már a konzervből is kipiszkálja, ha belekeverem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|