|
|
|
|
 |
iiko46
2014-03-27 11:01:16
|
705028
|
Szerencsénkre nálunk sem történt semmi rendkívüli, vagyunk, mint voltunk.
A kaja fronton egyre válogatósabbak, mindig beígérem, hogy nem fognak kapni semmit, erre előadják az ellenvéleményüket (jó hangosan), tettleg is jelzik (kitörlik a szememet a helyéről), és végül ki győz? Hát persze, hogy ők. Még jó, hogy van két állandó vacsoravendég (a szonszéd házakból), ők szívesen elfogyasztják a maradékokat, legalább nem vész kárba. Ugyan utálják egymást, ezért állandóan fenyegetőznöm kell, hogy ne legyen harc a vacsorából, de eddig sikerült rendet tartanom közöttük. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2014-03-27 10:44:11
|
705027
|
Hát igen.
Nálunk meg nem történik semmi, ami nem baj, csak nem nagyon van miről írni. Legfeljebb VHO ízlésének ingadozását (konzerv-száraztáp) tárgyalhatnám, de az nem különösebben szórakoztató. |
|
Előzmény:
 |
iiko46
2014-03-27 10:14:19
|
705026
|
Azt hiszem, hogy semmi sem történt, azon kívül, hogy valószínűleg a facebookon zajlik az élet. Vagyunk néhányan, akik itt ragadtunk.
Sajnálom, mert érdekelnének a történések, de ez van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|