|
|
|
|
 |
CBNora
2014-03-27 10:44:11
|
705027
|
Hát igen.
Nálunk meg nem történik semmi, ami nem baj, csak nem nagyon van miről írni. Legfeljebb VHO ízlésének ingadozását (konzerv-száraztáp) tárgyalhatnám, de az nem különösebben szórakoztató. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2014-03-27 10:14:19
|
705026
|
Azt hiszem, hogy semmi sem történt, azon kívül, hogy valószínűleg a facebookon zajlik az élet. Vagyunk néhányan, akik itt ragadtunk.
Sajnálom, mert érdekelnének a történések, de ez van. |
|
Előzmény:
 |
A.Schindler
2014-03-27 09:27:43
|
705025
|
Napok óta nem volt hozzászólás--- mi történt?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|