Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2014-03-27 10:44:11 705027

Hát igen.

Nálunk meg nem történik semmi, ami nem baj, csak nem nagyon van miről írni. Legfeljebb VHO ízlésének ingadozását (konzerv-száraztáp) tárgyalhatnám, de az nem különösebben szórakoztató.

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2014-03-27 10:14:19 705026

Azt hiszem, hogy semmi sem történt, azon kívül, hogy valószínűleg a facebookon zajlik az élet. Vagyunk néhányan, akik itt ragadtunk.

Sajnálom, mert érdekelnének a történések, de ez van.

Előzmény:
A.Schindler Creative Commons License 2014-03-27 09:27:43 705025

Napok óta nem volt hozzászólás--- mi történt??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!