olympus e-3 at használok
akkor rosszul fogalmaztam
mindenképpen nyitva szeretném
1.4, nagyon max 2 ... 2.8 tól el vagyok látva :D ... így ott nem lenne értelme használni
tudom h ez így hülyén hangzik, de akarok egy olyan, fényerős objektívet amivel lehet "játszani", illetve nem tű éles ... hanem lágy ... van egyénisége, vagy tudom is én
jelenleg ilyeneket tudok:
  
  
de pl az utolsó sok szempontból jobban bejön
szóval egy olyan kis drágaságot szeretnék amit lehet szeretni, de nem azért mert saroktól sarokig éles, hanem amikor megnézem a képet akkor tudjam h na igen ezt ezzel csináltam
amikor úgy akarom akkor előveszem azt ami van aztán 4 es rekesszel fotózok és többé kevésbé (legalábbis az általam támasztott igényekhez képest) olyan képe van h "hűha" (nem profi szinten nyílván)
szóval egy játékszert akarok :D
|