|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2014-03-23 13:01:40
|
203
|
Nem rosszak ezek... (Lehet, hogy kellene Állatportré fotózás topic is?:)
Néhány észrevétel:
Kutyus: a hullámos, vagy raklapszerű valami a hátánál kicsit ront az összhatáson. A fény lehetett volna kicsit szerencsésebb, épp a szeme, orra elülső része némileg árnyékba került. (Vakus derítés esetleg segíthetett volna, bár csak óvatosan, nehogy vakus hatásúvá váljon a kép. Esetleg a feldolgozásnál lehetne még szelektíven világosítani .)
FF macsek: tetszik a kompozíció, szép kis kép. Talán egy kicsit lehetne világosabb, hogy a fehér szőre még légiesen tisztább, cicásabb legyen.
Nyilazós: ezt nem egész értem, poén akar lenni? (Mintha a gyerek(ek)re célozna?) Aljából és a jobb oldalából jelentősebben vágnék, a bal szélen, az alsó felében kivenném azt a kis fekete bigyót.
Garfield cica: jó kis kép lett, tök jó a fény. Kár, hogy a bajsza mögé került az a feltűnő kék bigyó. |
|
Előzmény:
 |
02toffi
2013-12-26 20:16:58
|
201
|
Üdv! Szerintetekmilyen?
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1544581_648235341882192_481111574_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1454953_630396636999396_1109399973_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946027_612465312125862_1760005119_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1531580_647839398588453_1986465924_n.jpg
Bocs, hogy csak így tudtam őket linkelni, nem annál a gépnél vagyok, amin vannak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|