Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2014-03-19 10:50:49 8623

Kösz!

 

Nyugdíj helyett meló ezerrel, közben egy kis kikapcsolódás, fehértalpúak fenékbe rúgása agancsozásilag, amúgy minden rendben.

 

:)))

Előzmény:
kisbergics Creative Commons License 2014-03-19 10:30:59 8622

Egészen biztosan. Nagyon boldog névnapot amúgy! Mi a helyzet a gáton? ((:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!