|
|
|
|
 |
sanyaboj
2014-06-28 21:59:23
|
144
|
Szia!
Javaslom a BIZTIBUK hevederzárat! |
|
 |
Peter Altenberg
2014-03-17 12:44:00
|
142
|
A szomszéd házban jó riasztóval védekeznek. |
|
A hozzászólás:
 |
Peter Altenberg
2014-03-17 12:36:16
|
141
|
4 szintes társasház, a lakás: műanyag bejárati ajtó. Nincs lehetőségem komoly biztonsági ajtóra cserélni. Hevederzárral erősíteném. Tudom, hogy ezt is feltörhetik, de nyilván időveszteséggel. Ismertek nagyon jó hevederzár típust, és céget, aki megbízhatóan szerel?
Más: "a kutya harap" szerű tábla a lakásajtón legalább fél perc haladékot jelent? (Nincs kutya) Vegyem le a táblát?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|