Keresés

Részletes keresés

fotóriporter Creative Commons License 2014-03-17 00:29:10 7143

Mi történik a zajosodással, ha felmész ISO 200 fölé és növeled a zársebességet? Nem biztos, hogy az alacsonyabb ISO a jobb.

A hozzászólás:
WRC fotó Creative Commons License 2014-03-16 23:35:49 7142

Én arra is gondoltam már hogy kikapcsolom az Activ D Lightingot, Normál módban használtam de lehet hogy az is fel erősíti a zajt.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!