Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2014-03-16 23:32:54 7141

Pixel peeper? D300s igaz nem mai joszag, de ketlem, hogy olyan durvan zajosodna...

A hozzászólás:
WRC fotó Creative Commons License 2014-03-16 16:16:07 7140

Sziasztok!

 

Véleményetekre lennék kíváncsi, egy Nikon D 300S gépvázam van, hozzá egy Nikon 70-300/F 4,5-5,6 VR objektív, autó és motorsportot fotózom. Ami a Problémám hogy svenkelt képeknél,  ISO 200-nál főleg amit 160, 125, 80-dal fotózom, a képeknél a feldolgozás után PS-ben 100-os bele nagyításnál zajosodást tapasztalok, ami szürke időben jön elő jobban. Mitől lehet ez, van valakinek tapasztalata?

 

Előre is köszönöm a válaszokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!