|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2014-03-16 23:32:54
|
7141
|
Pixel peeper? D300s igaz nem mai joszag, de ketlem, hogy olyan durvan zajosodna... |
|
A hozzászólás:
 |
WRC fotó
2014-03-16 16:16:07
|
7140
|
Sziasztok!
Véleményetekre lennék kíváncsi, egy Nikon D 300S gépvázam van, hozzá egy Nikon 70-300/F 4,5-5,6 VR objektív, autó és motorsportot fotózom. Ami a Problémám hogy svenkelt képeknél, ISO 200-nál főleg amit 160, 125, 80-dal fotózom, a képeknél a feldolgozás után PS-ben 100-os bele nagyításnál zajosodást tapasztalok, ami szürke időben jön elő jobban. Mitől lehet ez, van valakinek tapasztalata?
Előre is köszönöm a válaszokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|