Keresés

Részletes keresés

Zacccné Creative Commons License 2014-03-16 10:18:01 705022

Nagyon csini macskahátsó :-)))))

 

Sziasztok!

 

Izgalomban most sem volt hiány a házunk táján.. Zsiga nagyon sántított, nem is bírt rálépni a hátsó lábára. Kiderült, hogy belelépett valamibe, de pont a lábujjai között találta el és ez fáj neki. Kapott egy szurit és egy kék kenőcsöt, amivel napi egyszer kell bekenni a sebet. Hát egy ekkora macskánál nem olyan egyszerű, de muszáj.

Aztán pénteken reggel Liza ijesztett meg minket, mert tántorogva jött ki a konyhába, mintha altatásból ébredt volna fel és a hátsó fele mintha lebénult volna, csak húzta maga után. És mintha nem is látott volna, mert amikor megpróbáltam megsimogatni, akkor ide-oda kapkodta a fejét, mintha keresné, hogy honnan jön a támadás.. Nagyon ijesztő volt. Azóta semmi baja, játszik, nézeget az ablakban. Nagyon nem szeretném, ha kiderülne, hogy valami idegrendszeri problémája is van.

 

Ki lehet ezt mutatni valami vizsgálattal?

A hozzászólás:
clavicula Creative Commons License 2014-03-14 14:37:36 705021

Bokor ugrás, akarom mondani macska ugrás :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!