|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
64estuja
2014-03-13 21:36:21
|
17406
|
Azért érdemes összevetni az alkonyfotókat egy hagyományos és okostelós képeknél. Az, hogy egy gép régi, azt még nem mond semmit, bizonyos Oly típusok elég jól elvoltak (a nagy objektív fénygyűjtő felület miatt) a fényszegényebb helyeken.
Nekem még van SM kártyás, fémházas brutáljó kisgépem, ami 100k volt, nem összevethető egy 20-30k-s mai kisgéppel |
|
Előzmény:
 |
mckmester
2014-03-01 01:56:04
|
17405
|
OK az nem.
Cserébe mostanában néztem egy XPeria Z képeit, még digizoomolva is simán megvan egy 5-6 éves kiskompakt képminősége.
Vallom, hogy akinek eddig jó volt egy régi XD kártyás Oly (és nem is kell jobb), az elvan egy jobb telefonnal is. Persze én nem tudok mások fejével gondolkodni.
Igaz ha megnézem, hogy mit lehet kapni ma 20 ezer forintért (pl. Oly VG 170 kijön belőle), akkor talán megéri.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|