Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2014-03-14 18:40:44 1734

Szar a méretezés. Ha román állampolgár építette, akkor tudom mi a baj.

A hozzászólás:
nyufi10 Creative Commons License 2014-03-13 17:50:54 1733

Sziasztok!

 

4 éve építtettünk egy cserépkályhát. Sajnos a huzata nem megfelelő, már az elején sem stimmelt. A kéménnyel rendben van minden, azt megnézettük. Alig akar égni, sokszor a füstöt is visszaöklendezi, s akkor a apró réseken is szivárog a füst. A csempének iszonyatos szaga van, ami a szoba levegőjét is tönkreteszi, szellőztetéssel sem tűnik el. Tudna valaki tanácsot adni? Van egy másik cserépkályhánk is. Az tökéletes. Semmi füst soha nem jön vissza, az ajtót is ki lehet nyitni anélkül, hogy visszaáramolna valami kis füst is. Ezért is vágtunk bele egy újabb kályha készítésébe. De sajnos csak csalódást okoz. Idén mindenképp meg kell csináltatnunk, ha továbbra is használni kívánjuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!