|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-03-11 20:31:59
|
564
|
Szerintem mindenképpen érdemes lenne felhívnod, Dr Székely Attilát és tanácsot kérni tőle. A 422-esnél megtalálod a telefonszámát is. A cicád ha lázas még , és nem inna akkor feltétlen kérjél infúziót, de bőr alá. |
|
A hozzászólás:
 |
ador29
2014-03-10 20:38:23
|
563
|
Most este megvettem a homeós bogyókat, a thuja már fel is oldódott, de még hezitálok mi legyen....Remélem rosszat nem teszek vele...:-( Sajnos a környékünkön nincs egyáltalán homeós állatorvos....:-( |
|
Előzmény:
 |
shindo_a
2014-03-10 19:08:26
|
562
|
Szia !
A homeopátiás szerek a méregtelenítést segítik, amit gyógyszertárban beszerezhetsz.Ezek kis fiolában lévő golyócskák , amit én kevés vízben hagytam feloldódni . Az oldatnak meg több összetevője is van .Gyógynövény :a ragadós galaj és a bíbor kasvirágból készült cseppek (Echinacae) is. Mindenesetre a méregtelenítés nekünk hatott. De ha gondolod keress rá ezeknek a szereknek a szervezetre gyakorolt hatására. ég esetleg konzultálhatnál is Dr Székely Attilával, nagyon segítőkész. Az orvosotokban feltétel nélkül megbízol ? - mert ha nem érdemes lenne máshová is elvinni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|