|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-03-10 19:08:26
|
562
|
Szia !
A homeopátiás szerek a méregtelenítést segítik, amit gyógyszertárban beszerezhetsz.Ezek kis fiolában lévő golyócskák , amit én kevés vízben hagytam feloldódni . Az oldatnak meg több összetevője is van .Gyógynövény :a ragadós galaj és a bíbor kasvirágból készült cseppek (Echinacae) is. Mindenesetre a méregtelenítés nekünk hatott. De ha gondolod keress rá ezeknek a szereknek a szervezetre gyakorolt hatására. ég esetleg konzultálhatnál is Dr Székely Attilával, nagyon segítőkész. Az orvosotokban feltétel nélkül megbízol ? - mert ha nem érdemes lenne máshová is elvinni.
|
|
A hozzászólás:
 |
ador29
2014-03-10 18:41:58
|
561
|
Szia! Köszi a választ!
Most jöttünk az állatorvostól. Megint 40 fok a láza. Rákérdeztem erre a negatív teszt dologra, ő azt mondja, hogy kimutatta volna, egyébként is szép rózsaszín az ínye, a tappancsai is, nem néz ki vérszegénynek. Csak a nyirokmirigyek nagyobbak, az is csak a nyaki. A szájában sincs semmi szerencsére.
A homeopátiás szereket én alkalmazom egyébként, saját magamat szinte csak azzal gyógyítom, persze csak olyanokat, mint nátha, torokgyuszi, savtúltengés, csalánkiütés....
Most teljesen tanácstalan vagyok, mit csináljak...A homeos szerek a méregtelenítők vagy az oldat? |
|
Előzmény:
 |
shindo_a
2014-03-10 17:28:44
|
560
|
Szia!
A homeopátiás szereket mindenféle betegségnél lehet alkalmazni , csak fontos , hogy a megfelelő szert, a megfelelő betegségre alkalmazzuk. Vannak homeopátiás állatorvosok,ezért érdemes ezeket a dolgokat megbeszélni vele. Mert a nem megfelelő szerrel lehet többet ártunk, mint használunk. A Vetri dmg-t viszont mindenféle betegségnél lehet használni.
Nem szeretnélek elkeseríteni, de az én cicámnál sem mutatta ki az első teszt a betegséget. Nálunk is lázzal és nyaki nyirokmirigy duzzanattal kezdődött .Az antibiotikumos kezelés mellett rögtön elkezdtük a Székely Attila által megadott homeopátiás kezelést ( 422-es hozzászólás ) Első lépésként a méregtelenítést. Már három nap múlva jelentős javulás mutatkozott , a nyirokmirigyek fele akkorák lettek. Most az elkészített oldattal + Vetri + ezüstkolloiddal kezelem. Nem szeretném elkiabálni ((sikeresen !
A te cicád szája milyen ? -mert nagyon kell figyelni nehogy tályog alakuljon ki a szájában. Ennyit tudtam segíteni ,saját tapasztalatból.Ha kérdésed lenne még szívesen válaszolok, persze ha tudok, és jobbulást a cicának.
Üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|