Keresés

Részletes keresés

cincaminca Creative Commons License 2014-03-06 04:16:58 553

Szia!

Sajnálom hogy ilyen rossz állapotba került szegény cicád! A Vetri-DMG csepp és a Plerasan-V szirup a két legjobb immunerősítő, erős regeneráló és serkentő hatással bírnak a szervezet minden sejtjére. Hatásuk néhány nap alatt felépül, talán még időben. Szerintem ezeket add a cicódnak a maximális adagban, ne félj a túladagolástól mert ezek táplálékkiegészítők, nem szteroid vagy antibiotikum. Sajnos ennél pontosabb tanácsot nem tudok adni vérszegénységre mert az én leukózisos cicámnál más bajok vannak. Ha visszaolvasol kicsit találsz beszámolókat eredményes homeopátiás kezelésekről, esetleg kérdezz a szakértőktől hogy vérszegénységre mit ajánlanak.

Az interferon nagyon drága és nem emlékszem hogy olvastam volna sikeres kezelésről, aminek állítólag az is az oka hogy jellemzően túl későn kezdik adni. Egyébként a Vetri-DMG is fokozza az interferon termelődését a szervezetben, ha helyesek az ismereteim.

Mit eszik a cica? A máj segíti a vérképzést (ha jól tudom) frissen, nyersen adj neki szárnyasmájat (sertést, marhát nem szabad nyersen!). Nekem a nyers csirkehús-terápia jól bevált, ártani semmiképpen nem árthatsz vele. Talán az állatorvosnak is van valami tippje vérképzés segítésére, gyógyszer vagy táplálék.

A fertőződésnek sajnos nem kicsi az esélye ilyen hosszú együttélés során, persze lehet szerencséd is. A teszt jó ötlet és fontos lenne az immunerősítés elkezdése mert (ha jól tudom) a leukózisnak van egy első fázisa amikor a szervezet még le tudja győzni, de ebben segítségre szorul. Ha pozitív marad akkor érdemes egész életén át immunerősítőzni mert ezzel talán megakadályozható a betegség kitörése.

Én ennyit tudtam segíteni, remélem sikerül talpra állítanod a cicódat, szurkolok nektek!

A hozzászólás:
ncsillus Creative Commons License 2014-03-05 19:25:44 552

Sziasztok!!!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Két ciciám van, és sajnos a mai napon a nagyobbiknak mindkét teszt pozitív lett, a doktornő az altatás mellett voksolt, azonban mi képtelenek lennénk rá jelen pillanatban, hiába jósolnak neki 1-2 hetet, mivel rettentően vérszegény... Az első kérdésem az lenne, hogy ebben a késői esetben melyik gyógyszer ajánlatos? A másik kérdésem pedig, hogy van egy fél éves kiscicám... mekkora az esélye, hogy elkaphatta bármelyiket? Sosem verekedtek, csak egy házban tartózkodtak, a nagyobbik kijárós volt, a kicsi meg benti. Tudom, hogy az ő esetében is sürgős a teszt, de remélem, legalább ő nem beteg, ma elkülönítettük őket teljesen, viszont már minden rosszat olvastam ennek terjedéséről, hogy akár ruhán keresztül is...Nagyon aggódom értük...

Előre is köszönöm, ha esetleg valaki segíteni tudna!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!