Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2014-03-03 21:22:33 1729

Attól függ, milyen csempe. Romhányi, zalaegerszegi, esztergomi és a többi szoci csempe tönkre megy. Az újak bírják, egy zöld dinasztiás párkánysarok már 4 éve kint van a telephelyen a kerítés tetején, semmi baja.

A hozzászólás:
Égető1 Creative Commons License 2014-03-03 18:15:19 1728

 Egy közepesen száraz pincében a bontott kályhacsempék meddig állnak el vajon ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!