Keresés

Részletes keresés

-D.Dorka- Creative Commons License 2014-02-28 13:05:34 705013

Az aloe gélnek utána nézek. A dokink javasolta pl a mákolajat, de most jut szembe, hogy Bonca simán elnyalogatja az olíva olajat is. Meg szőroldót kell vennem, elkezdtek vedleni, Bubu meg most fejezte be :)

 

A sok vakarózás ellenére jó ideig nem találtam bolhát, már azt hittem, gombásak. A két rossz közül mégiscsak a bolhásság a jobb.

 

Szerencsétlen Málnu visít, mert Teo harapdálja a nyakát.  Meg láttam, hogy rebegtette a seggét, mintha jelölni akarna. Tényleg nem értem, de eléggé aggaszt.

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-28 12:46:27 705012

Rendszeresen adunk aloe gélt az állatoknak, kutyáknak, macsekoknak, gyönyörű puha a bundájuk - nekünk ez nagyon bejött, esetleg javaslom, próbáld ki Boncánál is, hátha. Remélem, helyrejön majd teljesen!

 

Egyszer volt nálunk bolha, még anno a C-alom születése után a szülődobozban, nem volt jó érzés.

 

Ami késik nem múlik, elvégre love is in the air:-)) Málnu hogy bírja a hódoló rohamait?

Előzmény:
-D.Dorka- Creative Commons License 2014-02-28 12:26:49 705010

Az igen! Öntudatos kiscsaj :)

 

Jól vagyunk a kisebb nyűgöket leszámítva. Kb másfél hónapja nagyon bebolhásodtunk, Boncának ki is hullott, vagy inkább nagyon letöredezett a bundájának egy jó része. Most már szépen nő vissza, de a bricsesze talán csak őszre nő vissza teljesen.

 

Teo viszont meg van bolondulva, mászik a lányokra, különösen Málnura. Pont múltkor írtam erről Svennek, erre tessék. Pedig nálunk nem is tüzel senki, nem tudom, most hogy jutott eszébe, hogy ő tulképpen kandúr...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!