|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-28 12:46:27
|
705012
|
Rendszeresen adunk aloe gélt az állatoknak, kutyáknak, macsekoknak, gyönyörű puha a bundájuk - nekünk ez nagyon bejött, esetleg javaslom, próbáld ki Boncánál is, hátha. Remélem, helyrejön majd teljesen!
Egyszer volt nálunk bolha, még anno a C-alom születése után a szülődobozban, nem volt jó érzés.
Ami késik nem múlik, elvégre love is in the air:-)) Málnu hogy bírja a hódoló rohamait? |
|
A hozzászólás:
 |
-D.Dorka-
2014-02-28 12:26:49
|
705010
|
Az igen! Öntudatos kiscsaj :)
Jól vagyunk a kisebb nyűgöket leszámítva. Kb másfél hónapja nagyon bebolhásodtunk, Boncának ki is hullott, vagy inkább nagyon letöredezett a bundájának egy jó része. Most már szépen nő vissza, de a bricsesze talán csak őszre nő vissza teljesen.
Teo viszont meg van bolondulva, mászik a lányokra, különösen Málnura. Pont múltkor írtam erről Svennek, erre tessék. Pedig nálunk nem is tüzel senki, nem tudom, most hogy jutott eszébe, hogy ő tulképpen kandúr... |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-02-28 11:24:56
|
705008
|
Bizony, már aznap este, mikor a műtét volt. Tettek bele neki a buli és a biztonság kedvéért még két öltést. azt is kiszedte még aznap. Már csak egy bog van a sebben, most már viszont nem piszkálja és szép.
Még egy tippem lehetne tulképpen , de szerintem tényleg az Advocate volt a ludas. Remélem, nem az oltásra volt allergiás, bár akkor más jellegű tünetek lettek volna, szerintem, vagy ki tudja persze...
Mindenesetre nem lett újabb seb rajta, ezek szépen gyógyulnak, csak azon múlik minden, mennyire nem kaparja el.
Te csapatod hogy van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|