|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-28 12:43:53
|
705011
|
Bizony ki! Próbálkoztunk a lentebb látható csinos zöld fáslival, de azt is leszedte, s jöhettek a varartok:-) Rekordidő volt - még egy éjszaka sem tzelt el-) Különlegesen ügyes cica Cicelle:-)
Gallérnak nem vagyok híve alapjáraton, de nyilván, ha azt látjuk, hogy hatalmas gáz van, akkor teszöünk rá. Csak pontosan a nyakán lettek allergiás sebek az Advocate-bolhaírtótól (van rá nagyon nagy esély, hogy attól) és így nem akartuk a gallért rátenni, ha nem életbevágó a dolog).
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-02-28 11:44:08
|
705009
|
tényleg kiszedte?? :O én meg 4 napja idegbeteg vagyok, ha csak mosakodni látom.... ilyen téren még szűz voltam hétfőig, s izgultam, mert nem tudtam rátenni semmit a macsra... |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-02-28 11:24:56
|
705008
|
Bizony, már aznap este, mikor a műtét volt. Tettek bele neki a buli és a biztonság kedvéért még két öltést. azt is kiszedte még aznap. Már csak egy bog van a sebben, most már viszont nem piszkálja és szép.
Még egy tippem lehetne tulképpen , de szerintem tényleg az Advocate volt a ludas. Remélem, nem az oltásra volt allergiás, bár akkor más jellegű tünetek lettek volna, szerintem, vagy ki tudja persze...
Mindenesetre nem lett újabb seb rajta, ezek szépen gyógyulnak, csak azon múlik minden, mennyire nem kaparja el.
Te csapatod hogy van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|