Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-02-28 11:24:56 705008

Bizony, már aznap este, mikor a műtét volt. Tettek bele neki a buli és a biztonság kedvéért még két öltést. azt is kiszedte még aznap. Már csak egy bog van a sebben, most már viszont nem piszkálja és szép.

 

Még egy tippem lehetne tulképpen , de szerintem tényleg az Advocate volt a ludas. Remélem, nem az oltásra volt allergiás, bár akkor más jellegű tünetek lettek volna, szerintem, vagy ki tudja persze...

 

Mindenesetre nem lett újabb seb rajta, ezek szépen gyógyulnak, csak azon múlik minden, mennyire nem kaparja el.

 

Te csapatod hogy van?

A hozzászólás:
-D.Dorka- Creative Commons License 2014-02-28 11:21:16 705007

Magának szedte ki a varratokat?

Drukkoltam, hogy ne tápanyag allergiája legyen, nagy mák, ha csak a spot on volt a ludas!

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-28 08:16:51 704997

De nem volt rajta túl sokáig.:-))

 

Viszont,  mióta kiszedte a varratokat, nem bántotta  a sebet, ami gyönyörű. az allergiás sebek is szépen javulnak, ahogyan "megy ki" az szervezetéből az advocate és ahogyan a sok-sok homeos gyógyi, bogyetta, kenőcs, stb. hat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!