|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-02-28 09:49:37
|
705004
|
Igen, sokszor volt bent akkor is, amikor még itt topikolt. Sajnálom, hogy a betegsége sok rossznak lett okozója és azt is, hogy sajnos, nem mindig látta tisztán, hogy ki mit miért csinál, milyen érdekek mozgatják, s így otthagyott egy olyan közösséget, akiknek a tagjai elfogadták a betegségével együtt és befogadták egykor.
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtak rajta segíteni ... Már a macskái és a kutyái társaságában van és biztosan jól érzi magát...
Köszönjük, ha írsz majd. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-02-28 09:43:05
|
705003
|
sziasztok!
szuszmok! pontosan nem tudom. ha tudok valamit még megírom, de találgatni nem szeretnék. már év végén is volt kórházban légzés nehézséggel, de hogy emiatt volt-e azt nem tudom.
iikó! igen, sajnos sokat volt bent. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|