Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-02-28 09:49:37 705004

Igen, sokszor volt bent akkor is, amikor még itt topikolt. Sajnálom, hogy a betegsége sok rossznak lett okozója és azt is, hogy sajnos, nem mindig látta tisztán, hogy ki mit miért csinál, milyen érdekek mozgatják, s így otthagyott egy olyan közösséget, akiknek a tagjai elfogadták a betegségével együtt és befogadták egykor.

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtak rajta segíteni ... Már a macskái és a kutyái társaságában van és biztosan jól érzi magát...

 

Köszönjük, ha írsz majd.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-02-28 09:43:05 705003

sziasztok!

 

szuszmok! pontosan nem tudom. ha tudok valamit még megírom, de találgatni nem szeretnék. már év végén is volt kórházban légzés nehézséggel, de hogy emiatt volt-e azt nem tudom.

 

 

iikó! igen, sajnos sokat volt bent.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!