|
|
|
|
 |
-D.Dorka-
2014-02-28 11:21:16
|
705007
|
Magának szedte ki a varratokat?
Drukkoltam, hogy ne tápanyag allergiája legyen, nagy mák, ha csak a spot on volt a ludas! |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2014-02-28 08:16:51
|
704997
|
De nem volt rajta túl sokáig.:-))
Viszont, mióta kiszedte a varratokat, nem bántotta a sebet, ami gyönyörű. az allergiás sebek is szépen javulnak, ahogyan "megy ki" az szervezetéből az advocate és ahogyan a sok-sok homeos gyógyi, bogyetta, kenőcs, stb. hat. |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2014-02-23 08:48:15
|
704993
|
A körülményekhez képest azért csinos. Jól áll neki a sötétzöld. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|