Keresés

Részletes keresés

-D.Dorka- Creative Commons License 2014-02-28 11:21:16 705007

Magának szedte ki a varratokat?

Drukkoltam, hogy ne tápanyag allergiája legyen, nagy mák, ha csak a spot on volt a ludas!

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-02-28 08:16:51 704997

De nem volt rajta túl sokáig.:-))

 

Viszont,  mióta kiszedte a varratokat, nem bántotta  a sebet, ami gyönyörű. az allergiás sebek is szépen javulnak, ahogyan "megy ki" az szervezetéből az advocate és ahogyan a sok-sok homeos gyógyi, bogyetta, kenőcs, stb. hat.

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2014-02-23 08:48:15 704993

A körülményekhez képest azért csinos. Jól áll neki a sötétzöld.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!