|
|
|
|
 |
Zacccné
2014-03-01 18:47:56
|
705014
|
Fogadd részvétemet, őszintén nagyon sajnálom!
Vippa, nyugodj békében! |
|
 |
-D.Dorka-
2014-02-28 11:17:46
|
705006
|
Úristen. Vippa, nyugodj békében :( |
|
 |
cumeszk
2014-02-28 09:02:03
|
705002
|
Nagyon megdöbbentett a hír. Szegénykém. *( |
|
 |
Nyafkamacska
2014-02-28 08:57:14
|
705001
|
Nagyon sajnálom.
Nyugodj békében, Vippa! |
|
 |
iiko46
2014-02-28 08:50:19
|
705000
|
Kedves Vippa, szeressenek az égiek, hiszen megérdemled és légy nagyon boldog ott, ahonnan már csak lenézel ránk! Jó ember voltál, szeretettel emlékezünk Rád.
Ugye ő volt az aki időnként hosszabb időre kórházba került? |
|
 |
szuszmok
2014-02-28 08:14:46
|
704996
|
Nagyon sajnálom:-((( köszönjük, hogy megírtad. Mi történt? Már, ha publikus...
Nyugodj békében, Vippa! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-02-28 00:26:36
|
704995
|
sziasztok! nem tudom mennyire ismertétek Vippát, de ha jól emlékszem írt ide sokat, vagy legalábbis olvasott, mert nekem is ő ajánlotta ezt a topicot..... sajnos nemrég meghalt :'( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|