|
|
|
|
 |
papucsosmotoros
2014-02-27 18:41:59
|
19535
|
Köszönöm. A mi kis kandúrunk a Hárshegyi tenyészetből való. Ők leginkább arany színű változatokkal és tabby point cicákkal foglalkoznak. A mi cicusunk színe például kék-arany. Én azért találtam rájuk, mert tabby point cicát kerestem volna, és tudtommal náluk születnek csak ilyenek. De annyira elbűvölt minket ez a kiscica, hogy végül ő lett a kiválasztott. A holnapjukon meg tudod tekinteni az eddigi almokról készült fotókat és a következő párosításokat is. Sok sikert! |
|
A hozzászólás:
 |
Dormi15
2014-02-27 10:41:05
|
19534
|
Szia!
Nagyon édes a cicusod!!!
Hol tettél szert ilyen kis pamacsra?
Én is most szeretnék venni egy brit cicust. Már régóta keresgélek a cicámnak egy társat.
A te kiscicád nagyon tetszik. Meg tudnád írni, hogy hol érdeklődjek?
Nagyon köszi. |
|
Előzmény:
 |
papucsosmotoros
2014-02-24 21:10:26
|
19531
|
Sziasztok! Sokat olvasgattam ezt a fórumot, mielőtt macska keresésre szántam rá magam. Sok hasznos dolog gyűlt itt össze az elmúlt évek alatt. Íme a kis "házőrző vérebünk", akit családilag kiválasztottunk. A kis gyönyörűségre még várnunk kell 6 hetet :( , de legalább van időnk teljesen felkészülni a jövevényre.


|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|