|
|
|
|
 |
Sasi82
2014-02-26 14:26:19
|
7139
|
Szia Mckmester!
De igen. (írtam mailt) |
|
A hozzászólás:
 |
mckmester
2014-02-26 13:42:43
|
7138
|
A Kató Mihály emlékgálára mész?
Úgy volt, hogy a megyek én is, de végül szervezési problémák miatt nemigen látom értelmét. A mieink közül senki sem lesz ott, egyedül meg nem buli.
|
|
Előzmény:
 |
Sasi82
2014-02-26 11:39:08
|
7137
|
Sziasztok!
Segítséget szeretnék tőletek kérni.
Érdeklődnék, hogy valaki kölcsön vagy bérbe tudna-e adni nekem, fényerős, gyors fókuszú, 16-80 közötti tartomány (60D-re), USM-es objektívet, a szombati napra? (sajnos kaucióra nincs több száz ezer forintom.)
Pl. 50 1.4 , 28-70 2.8, 16-35 2.8, 18-35 2.8, stb...
Annyit még fel tudok ajánlani, hogy aki tud segíteni, be tudom vinni, Magyarország legnépszerűbb focicsapatának mérkőzésére, hogy a pálya mellől tudjon fotózni. (1 mérkőzésre)
Előre is köszönöm!
Üdv.
Gábor |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|