Keresés

Részletes keresés

mckmester Creative Commons License 2014-02-26 13:42:43 7138

A Kató Mihály emlékgálára mész?

Úgy volt, hogy a megyek én is, de végül szervezési problémák miatt nemigen látom értelmét. A mieink közül senki sem lesz ott, egyedül meg nem buli.

 

 

A hozzászólás:
Sasi82 Creative Commons License 2014-02-26 11:39:08 7137

Sziasztok!

 

 

Segítséget szeretnék tőletek kérni.

Érdeklődnék, hogy valaki kölcsön vagy bérbe tudna-e adni nekem, fényerős, gyors fókuszú, 16-80 közötti tartomány (60D-re), USM-es objektívet, a szombati napra? (sajnos kaucióra nincs több száz ezer forintom.)

 

Pl. 50 1.4 , 28-70 2.8, 16-35 2.8, 18-35 2.8, stb...

 

Annyit még fel tudok ajánlani, hogy aki tud segíteni, be tudom vinni, Magyarország legnépszerűbb focicsapatának mérkőzésére, hogy a pálya mellől tudjon fotózni. (1 mérkőzésre)

 

Előre is köszönöm!

 

Üdv.

Gábor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!