|
|
|
|
 |
zoli1437
2014-02-25 21:01:17
|
5728
|
Nem ismerem őket, meg nem is vagyok érdekelt, csak reklámnak gondoltam az utolsó fórumhozzászólást. De végül is lehet, hogy csak eladni szeretnének vagy aktivitást mutatni.
Szerintem is sokan eljátszották ezt a játékot. |
|
A hozzászólás:
 |
Öreg?halász
2014-02-25 19:20:02
|
5727
|
Szerintem az a cég csak papíron működik,felvettek támogatásokat és vegetálnak míg törvényesen kitudnak belőle szállni !Én például elérni sem tudtam őket! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|