Keresés

Részletes keresés

zoli1437 Creative Commons License 2014-02-25 21:01:17 5728

Nem ismerem őket, meg nem is vagyok érdekelt, csak reklámnak gondoltam az utolsó fórumhozzászólást. De végül is lehet, hogy csak eladni szeretnének vagy aktivitást mutatni.

Szerintem is sokan eljátszották ezt a játékot.

A hozzászólás:
Öreg?halász Creative Commons License 2014-02-25 19:20:02 5727

Szerintem az a cég csak papíron működik,felvettek támogatásokat és vegetálnak míg törvényesen kitudnak belőle szállni !Én például elérni sem tudtam őket!

Előzmény:
zoli1437 Creative Commons License 2014-02-25 19:11:16 5726

Itt találkoztam ilyen jellegű fórummal.

http://www.agroinform.com/forumok/Galambtartas-hizlalas/t2006

Talán segít.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!