Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-02-25 19:11:46 17399

Amugy nagy baj nincs a geppel. Van eles pont a kepeken. Meg kell tanulni fokuszalni es szerkeszteni. Jon majd az.

Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2014-02-25 19:10:39 17398

Kapcsold ki a kepstabilizalot a gepedben. Az szopathat.

 

Probalj A modban fotozni. 

 

Ha ezzekkel egyutt nem mukodik jol napos idoben, akkor vegyel egy uj gepetSzerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!