Keresés

Részletes keresés

Öreg?halász Creative Commons License 2014-02-25 19:20:02 5727

Szerintem az a cég csak papíron működik,felvettek támogatásokat és vegetálnak míg törvényesen kitudnak belőle szállni !Én például elérni sem tudtam őket!

A hozzászólás:
zoli1437 Creative Commons License 2014-02-25 19:11:16 5726

Itt találkoztam ilyen jellegű fórummal.

http://www.agroinform.com/forumok/Galambtartas-hizlalas/t2006

Talán segít.

Előzmény:
Gy.Jani85 Creative Commons License 2014-02-25 18:29:50 5723

Arra vagyok kiváncsi,hogy van a piaca a husgalambnak?Szeretnék komolyabban vele foglalkozni nem csak hobbi szinten.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!