|
|
|
|
 |
Qman74
2014-02-27 14:00:34
|
5729
|
Sztem 5-10 pár elég egy családnak,ennyit tartsál csak magatoknak.A kínaiakkal úgy van ahogy írták neki csak minnél nagyobb kell minnél olcsóbban persze csak felpucolva és csak a mellehúsa.
Nekem most van 9pár mondain ebből 7 pár úgymond tenyész kettő pedig konyhára termel,és van négy pár posta és négy pár keverék,nekünk ez elég,a nyulak és a tyúkok mellé. |
|
 |
kadettes
2014-02-25 19:05:37
|
5725
|
itt nálunk szegeden nincs vagy teljesen veszteséges a galamb hús termelés itt ha valaki nagy testü galambot tart az vagy kiállitásra tenyészt vagy csak saját részre levágásra de hogy eltudjon adni valaki fiok galambot azt csak nagyon ki pénzért tudja eladni vagy viszi vissza egy tenyésztő rendszeresen hoz a piacra olyan átlagban 70 dekás fiokákat és 800ft kér értük de eladni maximum 1db tud ugy átlagba 1 kinai szokott néha galambot vásárolni de 300 ft nál több pénzt nem szokott érte adni ugy hogy ha nem saját részre tartod akkor nagyon veszteséges a galamb hús termelés |
|
 |
Öreg?halász
2014-02-25 19:03:07
|
5724
|
Szerintem annyi sincs mint a nyúlnak! |
|
A hozzászólás:
 |
Gy.Jani85
2014-02-25 18:29:50
|
5723
|
Arra vagyok kiváncsi,hogy van a piaca a husgalambnak?Szeretnék komolyabban vele foglalkozni nem csak hobbi szinten. |
|
Előzmény:
 |
kadettes
2014-02-25 08:17:23
|
5722
|
tedd fel kérdéseid és biztos vagyok benne hogy kapsz rá választ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|