Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2014-02-25 17:18:31 7136

A 24-70-ek akkor is CA-ztak, amikor nem kellett volna )) aza mindig.

A teléből nekem is az alp 2,8 van, és a véleményünk a két új qrva drágán mért II-esről is megegyezik. A 24-70-es meg is lepett, annyira nagyon top. De az ára is. ))

A hozzászólás:
szl1973 Creative Commons License 2014-02-25 16:51:30 7135

A 24-70 mkI-ből úgy tudom, hogy sorozatszám alapján is lehet következtetni a várható képminőségre. Mondjuk 8 próbánál már valószínű, hogy nem mindegyik volt a kvázi selejtes sorozatszámú.

 

A 28-70-et soha nem használtam, de nem meglepő, amit írsz: a régi 70-200L f2.8 képe jobb volt, mint az újabb 70-200L f2.8 IS 1D mk3 és mk4 esetén is. De a két régi darabbal összehasonlíthatatlan a 70-200L f2.8 IS mkII. (Mint ahogy a 24-70L f2.8 mkII is kenterbe veri elődjét.)

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2014-02-25 15:30:36 7134

A 28-70L-em képe messze jobb, mint akármelyik nálam járt 24-70LmkI-nek.

8 db-ot próbáltam, kétszer bemutatós Canon Hungáriásat is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!