|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Octi19
2014-02-25 09:00:21
|
19532
|
Gratulálok! Igazán formás kis "hegyesfarkú"! |
|
Előzmény:
 |
papucsosmotoros
2014-02-24 21:10:26
|
19531
|
Sziasztok! Sokat olvasgattam ezt a fórumot, mielőtt macska keresésre szántam rá magam. Sok hasznos dolog gyűlt itt össze az elmúlt évek alatt. Íme a kis "házőrző vérebünk", akit családilag kiválasztottunk. A kis gyönyörűségre még várnunk kell 6 hetet :( , de legalább van időnk teljesen felkészülni a jövevényre.


|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|