Keresés

Részletes keresés

Gy.Jani85 Creative Commons License 2014-02-25 18:29:50 5723

Arra vagyok kiváncsi,hogy van a piaca a husgalambnak?Szeretnék komolyabban vele foglalkozni nem csak hobbi szinten.

A hozzászólás:
kadettes Creative Commons License 2014-02-25 08:17:23 5722

tedd  fel kérdéseid és biztos vagyok benne hogy kapsz rá választ

Előzmény:
Gy.Jani85 Creative Commons License 2014-02-24 21:39:28 5721

Sziasztok!

 

Van itt olyan tenyésztő aki húsgalamb tartással foglalkozik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!