|
|
|
|
 |
Sasi82
2014-02-25 13:20:10
|
7133
|
Valóban kipróbáltam és nem győzött meg a 28-70 a 60d-n, 1Dmark III-on, azért más volt a leányzó fekvése.
Sajnos nem rajtam múlik a fény mennyisége és minősége :D
ISO 1600 1/160 F2.8-on éppen hogy elment, lerekeszelni nem is tudtam, mert az iso égbe szökött.
Ha valaki kíváncsi hogy mit tudnék kihozni az objektívéből a 60D-el, akkor csak bátran, mert 03.01-én szintén lesz egy gála :D
(A fényviszonyok nagy valószínűséggel ugyan azok lesznek) |
|
 |
Chip-TFF
2014-02-24 22:54:51
|
7131
|
Azt irta, hogy csak kiprobalta a 28-70-et... |
|
A hozzászólás:
 |
Canon 550D
2014-02-24 22:05:29
|
7130
|
Nincs pénze másra, eladja a 60D-t és a 18-135-öt, akkor se jön ki még az 1D markIII ára. Azt írta, neki jó a 28-70 60D-n ha éppen van elég fény. Ha nincs akkor van gondban. Mit vegyen? |
|
Előzmény:
 |
szl1973
2014-02-24 19:28:15
|
7128
|
A 28-70 elég régi konstrukció, filmes gépekhez tervezték. A 24-70 képe se volt valami penge az újabb vázakon, szerintem a 28-70 és egy nem túl régi digitális váz kombinálása esetén a képminőségben és az AF tekintetében (sebesség, pontosság) nem szabad sokat várni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|