Keresés

Részletes keresés

Sasi82 Creative Commons License 2014-02-25 13:20:10 7133

Valóban kipróbáltam és nem győzött meg a 28-70 a 60d-n, 1Dmark III-on, azért más volt a leányzó fekvése.

Sajnos nem rajtam múlik a fény mennyisége és minősége :D

ISO 1600 1/160 F2.8-on éppen hogy elment, lerekeszelni nem is tudtam, mert az iso égbe szökött.

Ha valaki kíváncsi hogy mit tudnék kihozni az objektívéből a 60D-el, akkor csak bátran, mert 03.01-én szintén lesz egy gála :D

(A fényviszonyok nagy valószínűséggel ugyan azok lesznek)

Chip-TFF Creative Commons License 2014-02-24 22:54:51 7131

Azt irta, hogy csak kiprobalta a 28-70-et...

A hozzászólás:
Canon 550D Creative Commons License 2014-02-24 22:05:29 7130

Nincs pénze másra, eladja a 60D-t és a 18-135-öt, akkor se jön ki még az 1D markIII ára. Azt írta, neki jó a 28-70 60D-n ha éppen van elég fény. Ha nincs akkor van gondban. Mit vegyen?

Előzmény:
szl1973 Creative Commons License 2014-02-24 19:28:15 7128

A 28-70 elég régi konstrukció, filmes gépekhez tervezték. A 24-70 képe se volt valami penge az újabb vázakon, szerintem a 28-70 és egy nem túl régi digitális váz kombinálása esetén a képminőségben és az AF tekintetében (sebesség, pontosság) nem szabad sokat várni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!