Keresés

Részletes keresés

Dormi15 Creative Commons License 2014-02-27 10:41:05 19534

Szia!

Nagyon édes a cicusod!!!

Hol tettél szert ilyen kis pamacsra?

Én is most szeretnék venni egy brit cicust. Már régóta keresgélek a cicámnak egy társat. 

A te kiscicád nagyon tetszik. Meg tudnád írni, hogy hol érdeklődjek?

Nagyon köszi.

Octi19 Creative Commons License 2014-02-25 09:00:21 19532

Gratulálok! Igazán formás kis "hegyesfarkú"!

A hozzászólás:
papucsosmotoros Creative Commons License 2014-02-24 21:10:26 19531

Sziasztok! Sokat olvasgattam ezt a fórumot, mielőtt macska keresésre szántam rá magam. Sok hasznos dolog gyűlt itt össze az elmúlt évek alatt. Íme a kis "házőrző vérebünk", akit családilag kiválasztottunk. A kis gyönyörűségre még várnunk kell 6 hetet :( , de legalább van időnk teljesen felkészülni a jövevényre. 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!